System Kontroli Dostępu

Jesteśmy doświadczonym polskim producentem urządzeń elektronicznych, specjalizującym się w projektowaniu, budowaniu oraz dystrybucji niezawodnych systemów kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy.

Oferujemy różne systemy kontroli dostępu, dostosowane do różnych standardów, takich jak Unique 125 kHz i Mifare 13,56 MHz. Produkujemy również akcesoria do tych systemów, a także autonomiczne zamki RFID, czytniki i identyfikatory RFID.

Nasze systemy kontroli dostępu są niezawodne i budowane w oparciu o wiedzę naszych specjalistów. Ściśle współpracujemy z renomowanymi partnerami, aby zapewnić kompletne rozwiązania, spełniające potrzeby naszych klientów. Wszystkie nasze produkty są dokładnie testowane w naszej siedzibie, skupiając się na maksymalnej jakości i niezawodności oferowanych rozwiązań.

Dostarczamy urządzenia i programy, które pomagają chronić ludzi, zabezpieczać cenne zasoby oraz umożliwiają naszym klientom optymalizację wielu procesów biznesowych. Nasze systemy dostępu są maksymalnie bezpieczne, skalowalne i łatwe w obsłudze, co odpowiada potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów.

Jesteśmy otwarci na dzielenie się wiedzą i konsultacje z naszymi partnerami oraz kluczowymi klientami, aby dostarczyć im optymalne rozwiązania. Nasz zespół zapewnia najwyższej klasy obsługę, na której mogą polegać wszystkie osoby, potrzebujące wsparcia w zakresie zaprojektowania, użytkowania lub instalacji systemów kontroli dostępu.

Jako MicroMade, jesteśmy producentem kompleksowych rozwiązań dla biznesu, placówek edukacyjnych, banków i instytucji publicznych. Zapraszamy do kontaktu i dyskusji na temat naszej oferty.