Zamów licencję programu bibi

Integralną częścią systemu kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy bibinet jest program bibi. Przy zakupie programu klient otrzymuje plik licencyjny, który określa właściciela licencji, jej zakres i datę wydania. Zakupioną wersję programu klient może używać wieczyście (par.1.pkt.2 licencji).
Poniższy formularz przeznaczony jest dla klientów, którzy pobrali oprogramowanie ze strony internetowej i potrzebują licencji do jego instalacji oraz dla użytkowników rozszerzających system (zakup dodatkowych stanowisk lub opcji).

Przez rok od daty wydania licencji klient ma prawo do korzystania z pomocy technicznej przez telefon lub e-mail oraz pobierania nowych wersji oprogramowania publikowanych w internecie. Po upływie tego okresu w dowolnej chwili można wykupić usługę bibi.WTU, która daje prawo do korzystania z pomocy technicznej i prawa pobierania aktualizacji oprogramowania przez 12 miesięcy od daty jej zakupu.

Formularz zamówienia licencji
(Pola oznaczone * są obowiązkowe)Zaznacz, jeżeli za licencję płaci inna firma niż użytkownik (np. instalator)Zaznacz, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o aktualizacjach programu bibiPoprzez wypełnienie wszystkich wymaganych pól formularza oraz kliknięcie przycisku "Wyślij zgłoszenie" zamawiający upoważnia firmę MicroMade Gałka i Drożdż sp.j. do wystawienia faktury VAT bez podpisu odbiorcy.


Przed wysłaniem zgłoszenia upewnij się, że wszystkie wypełnione dane są poprawne.

Jeżeli nie możesz wypełnić i wysłać powyższego formularza, wyślij do nas e-mail.